Tata w roli głównej, 3 filmiki, które wzruszą Cie do łez.

screen jutub
  1. Nie bądź tylko tatą – bądź kumplem

 

Gdy przychodzi sądny dzień i jako autonomiczny facet dowiadujesz się, że zostaniesz ojcem zaczynasz się zastanawiać jak to będzie, co się zmieni? Czy dziecko zacząć od razy wychowywać, karcić, trzymać dyscyplinę. Czy zostać jego przyjacielem i pokazywać życie od najlepszej, szalonej strony i pomagać latorośli odnajdywać siebie, prowadzić w codzienności. Być nie tylko tatą ale i też najlepszym kumplem. Wychowywanie poprzez przyjaźń i braterstwo.

Filmik pokazuje jak prowadzić dziecko z troską, jak uzmysławiać mu to co ważne, jak bawić się i być szczęśliwym. Bądź kumplem, nie tylko ojcem.

 

  1. Mama czy Tata?

 

Od wieków toczony jest spór, kto jest ważniejszy Mama, czy Tata? Głoszenie, że córki muszą przebywać z matkami, a synowie z ojcami. Płeć do płci. Obyczaje kulturowe nakazujące kształtowanie osobowości, bo przecież jak ojciec może przekazać córce co oznacza bycie dziewczynką, a później kobietą. Życie jednak wszystko weryfikuje i często jedno z rodziców musi pełnić obie role.

Kto lepiej niż ojciec pokaże córce jak stać się pełnowartościową, szanującą siebie kobietą. Kto lepiej wytłumaczy jak zdobywać facetów i jak w ich oczach uchodzić za tę wyjątkową. Na pewno będzie to jeden z nich, pokazując wszystko od tej drugiej strony. Nikt nie wytłumaczy tego lepiej. Ojciec, przyjaciel, ojciec drogowskaz. Tata, to takie ważne słowo.

 

  1. Zagubiony w bezsilności.

Zrobiłeś swoje, urodziło się dziecko i teraz cały proces wychowywania zostawiasz partnerce. No tak, kobieta ma przecież w sobie o wiele więcej empatii, uczuć, instynktu. To zrozumiałe. Nie wiesz co zrobić, gdy maluch płacze, a ona wie zawsze, bo to przecież kobieta, ona wie wszystko! Jednak nadejdzie taki dzień, że kobieta twego życia, wszystko wiedząca i wszystko czująca, będzie musiała wyjść. Zostawić cię sam na sam z dzieckiem. Co zrobisz, gdy dziecko zacznie płakać?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *