Prezenty 

W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

  • Plakaty

    Szukasz oryginalnego prezentu na urodziny, rocznicę, święta lub jeszcze inną okazję? Chcesz, aby Twój prezent wywołał autentyczną sensację na imprezie? Zrób z solenizanta prawdziwą gwiazdę i stwórz okładkę gazety z jego zdjęciem! Personalizowana okładka, plakat filmowy i wiele innych projektów do Twojej dyspozycji. Wybierz zabawne zdjęcie solenizanta, spersonalizuj nagłówki, a my zajmiemy się resztą. Wydrukujemy Twój plakat na najwyższej jakości papierze fotograficznym w formacie 20x30cm i oprawimy w klasyczną ramę w stylu passe-partout o wymiarach aż 40 cm na 30 cm. Efekt „wow” gwarantowany! Personalizowany prezent to najlepszy prezent!

  • Czekolady personalizowane

    Personalizowana czekolada to wyjątkowy prezent, który zachwyci nie tylko fana słodkich upominków. Dzięki personalizowanej etykiecie prezent od Ciebie nabierze wyjątkowego charakteru i zostanie na długo w pamięci obdarowanej osoby. Etykiety wykonujemy na profesjonalnym eleganckim papierze najwyższej jakości. W naszym sklepie znajdziesz czekolady przygotowane na różne okazje; Święta Bożego Narodzenia, Urodziny, Dzień Babci i Dziadka, Walentynki, Dzień Ojca i wiele więcej. Jeśli masz problem ze znalezieniem wyjątkowego upominku to stwórz własną personalizowaną czekoladę, bądźmy szczerzy - czekoladę kocha każdy. Gwarantujemy, że taki personalizowany prezent zaskoczy każdego i pozostawi wyjątkowo słodkie wspomnienie. Nasze 160 gramowe czekolady wykonane są z przepysznej mlecznej czekolady, wypełnionej prażonymi migdałami.

  • Herbaty personalizowane

    Wyjątkowy prezent to prezent stworzony specjalnie z myślą o bliskiej Ci osobie. Nasze personalizowane herbaty takie właśnie są. Idealny prezent na Dzień Babci i Dziadka, na Święta lub na urodziny dla prawdziwego smakosza herbaty. Dzięki personalizacji możesz stworzyć jedyną w swoim rodzaju puszkę, która ozdobimy wysokiej jakości etykietą z Twoim zdjęciem lub tekstem. Każda puszka skrywa wewnątrz pyszną stu gramową herbatę Earl Grey. Polecamy na Dzień Babci, Dzień Dziadka, Święta Bożego Narodzenia, Dzień Matki a także urodziny.