Baby Shower

Narodziny dziecka to przełomowy moment w życiu każdej kobiety. Moment, który należy celebrować ze szczególną uwagą. Jest to również świetna okazja do wykazania się przyjaciółek przyszłej mamy i zorganizowania Baby Shower, czyli przyjęcia z okazji narodzin dziecka. Dzięki przyjęciu Baby Shower oczekiwania na nowego członka rodziny będą jeszcze przyjemniejsze. Oczywiście jak każde przyjęcie, tak i Baby Shower nie może obyć się bez prezentów dla przyszłej Mamy. Pamiętajcie aby styl uroczystości a także prezenty pasowały do płci maluszka. Bardzo ważne jest odpowiednie dobranie kolorów i stylu upominków.

Kartki na Baby Shower

Oryginalnym prezentem na Baby Shower będzie personalizowana kartka ze zdjęciem przyszłej Mamy. Często młode Mamy biorą udział w sesjach ciążowych aby uwiecznić ten piękny okres oczekiwania na maleństwo. Wykorzystajcie zdjęcia z brzuszkiem i stwórzcie przepiękną kartkę, która będzie stanowiła wyjątkową pamiątkę. Pamiętajcie aby dopasować kolor i styl kartki pod kątem płci dziecka. Wśród naszych wzorów znajdziecie zarówno oryginalne kartki, które będą pięknym prezentem na narodziny dziewczynki jak i narodziny chłopca. Kartka na Baby Shower może być również świetnym dodatkiem do prezentu dla przyszłej Mamy. Tego typu kartka to wspaniały pomysł na jeszcze większe podkreślenie jak ważna jest to chwila. Każda kobieta doceni zaangażowanie, które włożyliście w stworzenie tak osobistego prezentu. Co więcej, specjalnie przygotowana kartka z napisaną przez Was sentencją na pewno doda otuchy przyszłej Mamie.

Kartka z okazji narodzin dziecka

Po przyjściu niemowlaka na świat, każdy chciałby pogratulować dumnym rodzicom. Można to zrobić pisząc zwykłego sms'a ale można również wysłać przepiękną, personalizowaną kartkę - aby podkreślić wyjątkowość chwili. Stworzyliśmy wyjątkowe kartki w postaci metryczek, zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Wyobraź sobie jak miło będzie młodym rodzicom otrzymać gratulacje z okazji narodzin dziecka w tak wyjątkowej formie. W zależności od wybranego wzoru możesz dodać zdjęcie maleństwa oraz informacje na temat jego narodzin takie jak: miejsce urodzenia, waga, wzrost a także gratulacje na rewersie kartki. Gwarantujemy, że gratulacje w takiej formie zapiszą się na długą w pamięci młodych rodziców i na pewno zostaną w domu jako pamiątka na całe życie.