Kartki na 30 Urodziny

Kartka na 30 urodziny - wyjątkowy prezent ze sklepu Twoja kartka

Urodziny obchodzi się co roku, jednak najważniejsze są okrągłe rocznice. Ukończenie 30 lat oznacza wejście w nowy etap życia, dlatego po osiemnastce to właśnie te urodziny są kolejną, ważną okazją do świętowania. Solenizant zazwyczaj stara się zorganizować huczną imprezę urodzinową, jednak to do gości należy obowiązek znalezienia odpowiedniego prezentu. Może to być trudne zadanie, szczególnie gdy nie wiadomo, jakiego upominku oczekuje solenizant. Warto więc zdecydować się na personalizowany prezent taki jak kartka na 30 urodziny, który będzie miłą pamiątką tak ważnego wydarzenia.

Kartki na 30 urodziny – personalizowany prezent

Wręczanie kartki z życzeniami na tak ważną okazję może wydawać się zbyt banalne, chyba że zostanie podarowana w formie spersonalizowanego gadżetu. Samodzielnie zaprojektowane kartki na 30 urodziny może okazać się strzałem w dziesiątkę, jeżeli chodzi o upominek o osobistym charakterze. Możesz ją samodzielnie zaprojektować korzystając z dowolnych szablonów, dlatego do stworzenia kartki na 30 urodziny nie są potrzebne specjalne umiejętności graficzne. Wśród dostępnych u nas propozycji znajdziesz gotowe wzory projektów, takie jak:

  • spersonalizowane okładki z magazynów, z możliwością wstawienia własnego zdjęcia i nagłówków
  • kolaże zdjęć, dzięki którym stworzysz krótką relację z najważniejszych wydarzeń,
  • śmieszne napisy i życzenia, do których wstawisz imię solenizanta,
  • tradycyjne formy kartek z możliwością dowolnej personalizacji poprzez wstawienie zdjęcia lub napisu.


Takie kartki na 30 urodziny z pewnością będą miłą pamiątką na wiele lat. W przeciwieństwie do tradycyjnego bukietu kwiatów, personalizowana kartka ma osobisty charakter, co zostanie docenione przez solenizanta.

Kartka na 30 urodziny – miła pamiątka od najbliższych

Kartkę możesz wykorzystać jako samodzielny prezent lub dodatek do upominku. Sprawdzi się również jako pamiątka grupowa od znajomych z pracy, najbliższych przyjaciół czy rodziny. Kartki na 30 urodziny wykonujemy na specjalnym papierze o wysokiej gramaturze i dostarczamy w ozdobnej kopercie.

Sprawdź, jakie szablony możesz wykorzystać do stworzenia własnej kartki!