Kartki na 40 Urodziny

Wyjątkowe kartki na 40 urodziny - prezent, którego szukasz

Okrągłe urodziny są zawsze okazją do świętowania i obchodzi się je huczniej niż inne rocznice. Ukończenie 40 lat to ważny etap w życiu, co warto podkreślić wręczając odpowiedni prezent. Wiele osób stara się wybierać upominki, które będą praktyczne i zgodne z zainteresowaniami solenizanta. To dobry pomysł, jednak nie można zapominać o tym, że czterdziestkę obchodzi się raz w życiu, dlatego warto wręczyć prezent, który będzie miał wartość sentymentalną. W tym przypadku strzałem w dziesiątkę mogą okazać się kartki na 40 urodziny stworzone według własnego pomysłu. Nie są to zwykłe karnety z życzeniami jakich wiele, a w pełni spersonalizowane kartki pamiątkowe!

Kartki na 40 urodziny – wiele szablonów do wyboru

Spersonalizowane gadżety cieszą się sporą popularnością, dlatego są chętnie wybierane jako prezent na każdą okazję. U nas stworzysz kartki na 40 urodziny, które będą pamiątką na wiele lat, a solenizant będzie do nich wracał z sentymentem. Nie musisz mieć specjalnych umiejętności graficznych, aby opracować własny projekt karnetu urodzinowego, gdyż w naszej bazie znajdziesz setki gotowych szablonów. Kartki na 40 urodziny dostępne są w formie:

  • śmiesznych grafik, do których wystarczy jedynie wstawić imię solenizanta,
  • przerobionych okładek znanych czasopism, gdzie samodzielnie możesz wstawić wybrane zdjęcie
  • kolaży ze zdjęć stworzonych z wybranych przez Ciebie fotografii,
  • tradycyjnych kartek urodzinowych z imieniem lub zdjęciem solenizanta.

Nasze kartki na 40 urodziny to świetny prezent, który możesz wręczyć samodzielnie lub z grupą znajomych, wspólnie podpisując się pod życzeniami.

Kartki na 40 urodziny – pamiątka na wiele lat

Wszystkie kartki wykonujemy na specjalnym papierze o wysokiej gramaturze, dzięki czemu są trwałe i nie blakną. Do każdego karnetu dodajemy ozdobną kopertę, Kartki na 40 urodziny dostępne są w dwóch rozmiarach – standardowym i formacie XL.

Zapraszamy do złożenia zamówienia!