Kartki na 70 Urodziny

Kartki na 70 Urodziny

Każda rocznica urodzin zapewne dla Jubilata jest małym świętem. Trudno znaleźć kogoś, kto nie przepada za rocznicą dnia swoich narodzin. Ten wyjątkowy dzień zawsze wygląda inaczej na tle pozostałych dni w roku — najczęściej jest tort z odpowiednią liczbą świeczek, zaproszone jest grono najbliższych osób, a także ofiarowywane są prezenty zakupione z myślą o głównym bohaterze przyjęcia. W zależności od wieku obchodzi się je hucznie lub nieco mniej — zawsze jednak to niezwykle miła okazja do towarzyskich spotkań.

70 urodziny to jest coś!

Chociaż każde urodziny obchodzi się równie uroczyście, to jednak istnieją pewne rocznice, które cechują się większą wyjątkowością. Obok Roczku, kiedy niemowlak powoli staje się dzieckiem i dosłownie wkracza z ciekawością w życie, z całą pewnością również osiemnaste urodziny są niebywałą okazją do świętowania — osiągnięcie pełnoletniości to w polskiej kulturze pewna granica, po której przekroczeniu człowiek staje się dorosły. Im człowiek później obchodzi kolejne urodziny, tym z coraz to innym nastawieniem podchodzi do dnia urodzin. Niezwykle ważne są okrągłe 70. urodziny. Dlaczego? Zapewne dlatego, że jubilat to już człowiek z odpowiednim doświadczeniem życiowym, dystansem do siebie i życia i posiadający już swoją historię. W większości przypadków ma swoją rodzinę, cieszy się osiągnięciami wnuków i docenia obecny w jego życiu spokój. 70 urodziny to już okazja, którą świętuje się w gronie rodzinnym — w domowym zaciszu lub dobrej restauracji.

Prezent na 70 urodziny

Okrągłe urodziny człowieka, który w swoim życiu widział i doświadczył wiele, wcale nie muszą być nudne. Nic bardziej mylnego! Warto pomyśleć zatem o prezencie, który mile zaskoczy jubilata — to nie lada wyzwanie znaleźć podarunek, który zaintryguje głównego bohatera przyjęcia i mimowolnie wywoła na jego twarzy uśmiech. Dobrze sprawdzą się prezenty urodzinowe, które wywołują piękną wspomnienia lub nawiązują do wciąż niespełnionych jeszcze marzeń — jako gość doskonale wiesz, co będzie odpowiednie na ten okrągły jubileusz. Bez względu na to, co zdecydujesz się podarować w prezencie, pomyśl o niewielkim dodatku w postaci kartki okolicznościowej z życzeniami — zawsze miło jest dołączyć do prezentu kilka ciepłych słów.

Personalizowana kartka inna niż wszystkie

W naszej kulturze kartka okolicznościowa pełni formę laurki z życzeniami — od tych wypisanych już w drukarni po te dopisane własnoręcznie przez nadawcę. Warto zawsze pokusić się o kupno kartki na urodziny, która będzie wyjątkowa pod każdym względem. Również na 70 urodziny można znaleźć dla babci czy dziadka kartkę, która wybrana i podarowana zostanie z głębi serca. Spośród zwyczajnych kartek urodzinowych z bukietem kwiatów na okładce można znaleźć kartki okolicznościowe na zamówienie, które będą oryginalne, wyjątkowe i bardzo pozytywne. Coraz większą popularnością cieszą się indywidualne kartki personalizowane. To oryginalne kartki, które w łatwy sposób można dopasować do okoliczności i osoby obdarowanej. Co więcej — kartkę personalizowaną można także ozdobić wybranym przez siebie zdjęciem, czyniąc z niej niezwykły prezent sam w sobie. 70 urodziny nie muszą być nudne! W naszym sklepie Twojakartka.pl możesz wybrać spośród kilkudziesięciu wzorów kartek urodzinowych na zamówienie i praktycznie każdy projekt dopasować do jubilata. Zabawne, z humorem, wesołe, z piękną grafiką, albo też proste i minimalistyczne. Nawiązujące do kina bądź imitujące okładkę gazety, oryginalne z pazurem lub kartki ze zdjęciem — sama zdecyduj, którą wybierzesz!