Czekolada z miodem i orzechami

Doskonały prezent do kartki

UPO005
19,90 zł

Wysyłka w 24h

Wyślij na prezent

Ilość
szt.

Podaruj bliskiej Ci osobie przesyłkę pełną smaku i emocji — wybierz jedną z naszych personalizowanych kartek na zamówienie i dodaj do niej wyjątkowy podarunek w postaci czekolady z miodem i orzechami laskowymi, a gwarantujemy, że adresat przesyłki będzie mile zaskoczony. Słodki podarunek to doskonały pomysł, by powiedzieć, że kochasz lub tęsknisz, ale także idealny dodatek do urodzinowych życzeń. Zawsze znajdzie się również kilka powodów, by podarować wyjątkową, ręcznie robioną czekoladę swojej najlepszej przyjaciółce. 

Wybierz z nami idealną kartkę okolicznościową, dodaj słodki podarunek, a my zadbamy, by wyjątkowa przesyłka została bezpiecznie dostarczona pod wskazany przez Ciebie adres — ponieważ ważne są dla nas emocje, które możemy przekazywać!

Szalenie trudno znaleźć osobę, która może oprzeć się czekoladzie — pysznej czekoladzie z miodem i orzechami nie oparł się jeszcze nikt. Zaskoczona? To idealne, klasyczne połączenie ciemnej czekolady o sporej zawartości miazgi kakaowej i dużych kawałków orzechów laskowych, wsparte nutką rodzimego miodu nektarowego wielokwiatowego. Gwarancję smaku zapewnia wieloletnie doświadczenie pasieki LYSON — starannie zebrany miód to obietnica słodyczy, która przywołuje obraz lata i mimowolnie zmusza do szerokiego uśmiechu. Wszystkie składniki zostały ręcznie połączone, by otrzymać czekoladę rzemieślniczą — wyprodukowaną z dbałością o każdy detal. Poszczególne składnik tej wyjątkowej czekolady nie tylko zapewniają chwilę słodkiego zapomnienia, ale także pozytywnie wpływają na funkcjonowanie organizmu.

Czekolada z miodem i orzechami laskowymi to produkt stworzony z najwyższej jakości produktów, w 100% robiony ręcznie bez zbędnych polepszaczy smaku i sztucznych barwników. To doskonały prezent dla osób, które cenią rodzimą manufakturę i szukają wyjątkowych produktów. Uwaga: uzależnia!

Skład: czekolada, orzechy laskowe, miód nektarowy wielokwiatowy

Szczegóły produktu

UPO005

Opis

Waga
110 g
Skład
miazga kakaowa (minimum 69%), cukier, tłuszcz kakaowy, ORZECH LASKOWY (5,8%), miód wielokwiatowy (3,5%), emulgator:lecytyny (SOJA), naturalny aromat waniliowy.

Bądź pierwszym, kto napisze recenzję !

Napisz recenzję