Dzień Babci i Dziadka

Dziadkowie to zwykle ulubieni członkowie rodziny wszystkich dzieci – nawet, gdy są one już dorosłe. Nestorzy rodu z lubością rozpieszczają swoich wnuków, nie szczędząc im smakołyków, prezentów oraz czasu na zabawę i rozmowę. Dlatego warto raz na jakiś czas – gdy jest ku temu okazja, a nawet bez okazji – odwdzięczyć im się dobrym słowem lub drobnym upominkiem. Kartka na Dzień Babci lub Dziadka będzie wspaniałym wyborem zawsze, gdy nie wiesz, co im podarować – a często wybór odpowiedniego prezentu dla dziadków jest kłopotliwy. Osobista, wzruszająca lub zabawna i przede wszystkim stanowiąca dar od serca na pewno zostanie doceniona.


Personalizowane kartki dla babci i dziadka


Personalizowana kartka na Dzień Babci lub Dziadka to świetny wybór podczas ich styczniowych świąt. Zamiast głowić się nad prezentem, wybierz kartkę z własnymi życzeniami i dedykacją lub zdjęciem. Możesz być pewna, że szybko znajdzie się ona na honorowym miejscu i zostanie doceniona nie mniej (a może nawet bardziej) niż bukiet kwiatów, książka czy kubek na herbatę. W Dniu Babci czy Dniu Dziadka najbardziej liczy się bowiem pamięć i odrobina czasu spędzonego razem. Dzięki personalizowanym kartkom możesz przypomnieć dziadkom, jak wiele dla Ciebie znaczą. Ich niezwykle estetyczne formy zachęcą zaś do zachowania i przeglądania życzeń zawsze wtedy, gdy zatęsknią za wnukami. To dlatego personalizowane kartki dla babci i dziadka są też wspaniałym pomysłem na imieniny, urodziny, a nawet bez okazji. W końcu takie prezenty cieszą najbardziej, a odwiedziny wnuka to zawsze ogromna radość.
Nasza oferta obejmuje kartki na Dzień Babci i Dzień Dziadka, do których można dodać własne zdjęcia, a także takie, które zawierają imię odbiorcy lub nadawcy. To dlatego są znacznie bardziej są znacznie bardziej osobiste niż inne produkty tego typu. Ten dodatek sprawi, że Dziadek lub Babcia poczują się docenieni. Będą też wiedzieli, że w przygotowanie kartki z życzeniami włożyłaś nieco wysiłku. Dysponujemy różnorodnymi wzorami, które możesz uzupełnić o odpowiednie imiona czy zdjęcia. Dlatego wierzymy, że bez trudu wybierzesz odpowiedni. Osobom poszukującym czegoś całkowicie oryginalnego i osobistego proponujemy też wydruk własnego projektu. Wystarczy, że przygotujesz odpowiedni plik graficzny i prześlesz go do nas, a przeniesiemy go na papier, tworząc wyjątkową kartkę na Dzień Babci lub Dziadka.


Kolorowy świat personalizowanych kartek z życzeniami


Każda kartka na Dzień Babci i Dziadka z naszego asortymentu może być poddana personalizacji – wybierz napis na froncie, dodaj swoje imię lub imię odbiorcy albo stwórz kolaż Waszych zdjęć. Nasze propozycje obejmują zarówno wzory dla kreatywnych, w które możesz wnieść sporo własnej inwencji, jak i te odpowiednie dla tych, którym nie po drodze z jakąkolwiek twórczością. Wszystkie są jednak kolorowe i radosne, dzięki czemu na pewno wywołają uśmiech na twarzy obdarowanego. Kartka na Dzień Babci lub Dziadka ma też personalizowane wnętrze, co oznacza, że możesz w niej umieścić dowolne życzenia. Nie wiesz co napisać? Nie martw się – możemy pomóc Ci wybrać odpowiednią treść.