Kartki na 50 Urodziny

Oryginalne kartki na 50 urodziny

W polskiej tradycji przyjęło się, że najhuczniej obchodzone są okrągłe rocznice urodzin. Jest to okazja do spotkania się w gronie najbliższych osób i świętowania swojego jubileuszu. Nie można jednak zapominać o prezentach, które są obowiązkowym elementem tego wydarzenia. Na 50 urodziny, większość osób stara się wybierać upominki, które będą praktyczne lub spełnią marzenia solenizanta. Oprócz tego warto zdecydować się na prezent, który będzie miał wartość sentymentalną, a do tego celu najlepiej sprawdzą się personalizowane kartki na 50 urodziny. Możesz je samodzielnie zaprojektować korzystając z gotowych szablonów.

Kartki na 50 urodziny – pamiątkowy prezent

Spersonalizowane gadżety cieszą się dużą popularnością, ze względu na osobisty charakter. Takie prezenty z pewnością zostaną docenione i zapamiętane na długo. Ciekawym pomysłem są kartki na 50 urodziny, które można dowolnie modyfikować, nadając im indywidualnego charakteru. U nas znajdziesz wiele gotowych szablonów, do których wystarczy wstawić gotowe zdjęcia, życzenia oraz imię solenizanta, aby stworzyć jedyny w swoim rodzaju karnet urodzinowy. W bazie mamy kartki na 50 urodziny o różnej tematyce, dostępne w formie:

  • przerobionych okładek znanych czasopism, do których wystarczy jedynie dodać imię i nazwisko solenizanta,
  • gotowych kompozycji, do których możesz wstawić zdjęcia, tworząc kolaż,
  • tradycyjnych kartek urodzinowych, z możliwością ich personalizacji poprzez dodanie zdjęcia solenizanta,
  • śmiesznych karnetów urodzinowych z imienną dedykacją.

Kartki na 50 urodziny możesz wręczyć samodzielnie jako dodatek do prezentu lub podarować wspólnie ze znajomymi.

Kartki na 50 urodziny –spersonalizowany upominek

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór gotowych projektów, które możesz modyfikować według własnego uznania. Kartki na 50 urodziny dostępne są w dwóch rozmiarach, a do każdego wariantu dodajemy ozdobną kopertę. Kartki wykonujemy na najlepszej jakości papierze o wysokiej gramaturze, dzięki czemu są trwałe, a nadruk nie blaknie.
Sprawdź wszystkie szablony kartek i wybierz ten, który najbardziej pasuje do solenizanta!