Walentynki

Opinie na temat Walentynek, czyli Dnia Zakochanych są podzielone, jednak faktem jest, że data 14 lutego większości z nas kojarzy się właśnie z tym świętem. Z tą okazją nierozerwalnie wiążą się kartki – mniej lub bardziej anonimowe walentynki od (nie zawsze cichych) wielbicieli. Kartkę można kupić albo zrobić własnoręcznie. Te drugie mają oczywiście większe poważanie – w końcu stworzone są z poświęceniem własnego czasu i pracy. Nie każdy ma jednak zdolności manualne wystarczające na samodzielne przygotowanie czegoś, co nie będzie odstraszać szkaradnym wyglądem. Rozwiązanie? Kartka walentynkowa z naszej kolekcji.

Personalizowane kartki walentynkowe


W walentynkach chodzi przede wszystkim o wyznawanie sobie uczuć. Dlatego każda kartka na walentynki powinna przede wszystkim nieść przekaz prosto z serca. Trudno osiągnąć zamierzony efekt przy użyciu pierwszego lepszego wzoru zakupionego w kiosku. Natomiast nawet drobna personalizacja pozwoli odbiorcy poczuć się prawdziwie wyjątkowo. Nasze propozycje to po pierwsze ciekawe i różnorodne projekty, które pomogą Ci wyrazić miłość lub ponadprzeciętną sympatię na wiele sposobów. Mają one jednak również dodatkowy atut – możliwość zamieszczenia własnych zdjęć, dodania Waszych imion lub innych detali. Specjalnie dla Ciebie możemy też wydrukować całkowicie oryginalną dedykację oraz życzenia w środku. Dzięki temu Twoja Walentynka lub Twój Walenty otrzyma coś wyjątkowego i oryginalną pamiątkę na wiele lat.


Co proponujemy? Możesz wybierać spośród szeregu wzorów, dlatego Twoja kartka walentynkowa na pewno zostanie zapamiętana jako ta oryginalna – nawet jeśli wciąż musisz rywalizować o serce swojej wybranki lub wybranka z innymi kandydatami. Ponadto bez trudu dopasujesz styl kartki do charakteru i specyfiki łączącej Was relacji. Wolisz treść romantyczną, zabawną, z przekąsem? U nas znajdziesz zarówno to, jak i znacznie więcej. Zróżnicowana jest zarówno stylistyka, jak i tematyka naszych kartek, dlatego bez trudu znajdziesz taką, która wyrazi to, co chcesz powiedzieć. Jeśli zaś szukasz czegoś całkowicie oryginalnego, możesz stworzyć własny projekt od A do Z. Dostarcz go nam, a my umieścimy go na kartce i od razu wyślemy do adresata.

Wyjątkowe kartki walentynkowe


Celem kartek walentynkowych jest wyrażenie swoich uczuć, a także wywołanie uśmiechu na twarzy obdarowanego. Z nami na pewno osiągniesz oba te cele! Proponujemy wzory zarówno dla wieloletnich par, które znają się jak łyse konie, jak i dla nowszych związków oraz osób, które dopiero chcą zdobyć swoją „drugą połówkę”. Wszystkie zlecenia realizujemy szybko i profesjonalnie, dlatego możesz mieć pewność, że kartka walentynkowa dotrze na czas i spełni swoją funkcję. Możesz powierzyć nam nie tylko druk okładki, ale również specjalnej dedykacji lub życzeń wewnątrz. Kartkę wyślemy za Ciebie, dlatego nie musisz martwić się o kwestie logistyczne – adresat znajdzie ją w swojej skrzynce pocztowej w ciągu maksymalnie kilku dni od zamówienia. Minimum wysiłku, a efekt – spektakularny!