Urodziny

Wybranie trafnego prezentu dla jubilata może być bardzo trudne, jednak zabawne i personalizowane życzenia zawsze zostaną docenione. Efekt „wow” jeszcze łatwiej osiągnąć, gdy towarzyszy im opatrzona imieniem lub zdjęciem jubilata kartka urodzinowa. To najczęściej dodatek do prezentu, jednak w takim wydaniu staje się podarkiem samym w sobie. Stanowi bowiem świetną pamiątkę i daje jubilatowi znać, że jest dla Ciebie ważny. Dzięki niej ta wyjątkowa okazja na pewno będzie zapamiętana na długo.


Personalizowane kartki urodzinowe


Personalizowana kartka urodzinowa jest świetnym pomysłem na wszystkie urodziny, które stanowią „kamienie milowe” w życiu jubilata. Zwykle szczególnie hucznie obchodzimy wszelkie „okrągłe” rocznice urodzin jak kartki na 40 urodziny, a także symbolizujące wkraczanie w kolejne etapy dorosłości „osiemnastki”. Kartka dzięki możliwości personalizacji będzie stanowiła świetną pamiątkę od przyjaciół, znajomych, rodziny czy partnera, do której jubilat będzie chętnie wracał nawet po wielu latach jak do kartek na 50 urodziny. Nasze wzory umożliwiają użycie własnych zdjęć, podpisów, dedykacji i życzeń, dlatego obdarowany może poczuć się prawdziwie wyjątkowo. Oczywiście taka kartka urodzinowa świetnie sprawdzi się każdego roku – nie musisz czekać kolejnej dekady, by postawić na ten specjalny podarek. Dzięki mnogości dostępnych modeli możesz zaskakiwać rodzinę lub przyjaciół personalizowanymi kartkami co roku.

Kartka urodzinowa ze zdjęciem na urodziny - śmieszna i personalizowana


Wśród naszych wzorów dominują te uniwersalne, jednak znajdziesz tu również kartki urodzinowe dedykowane np. rodzicom. Niech w swój dzień poczują się kochani i docenieni – zapewnią im to nasze kartki. Wiele propozycji stanowi idealny wybór dla osób z wyjątkowym poczuciem humoru – wybierz zabawne życzenia albo design imitujący okładkę magazynu ze zdjęciem obdarowanego i śmiesznym nagłówkiem. Na pewno zrobią furorę. Oferujemy też klasyczne wzory, które po prostu stanowią nietypowy sposób na to, by życzyć komuś wszystkiego najlepszego wraz z kolejnym minionym rokiem życia. Ponadto z nami możesz wydrukować swoją własną kartkę – prześlij gotowy design, a naniesiemy go dla Ciebie na wysokiej jakości papier. To propozycja dla tych, którzy oczekują stuprocentowej oryginalności. Koniecznie sprawdź całą ofertę kartek na 30 urodziny.

Idealna kartka urodzinowa dla każdego jubilata


Czym wyróżnia się idealna kartka urodzinowa? Wszystko zależy od jubilata. Na szczęście wśród naszych różnorodnych wzorów znajdziesz coś odpowiedniego dosłownie dla każdego – nawet dla szefa czy teściowej. Oryginalna kartka, którą przynajmniej po części zaprojektujesz sam, pokaże odbiorcy, że Ci na nim zależy, a jednocześnie wyeksponuje Twoją kreatywność i troskę. Wszystkie nasze projekty zachwycają dopracowaniem i łatwo je spersonalizować, dodając własny tekst lub zdjęcia.
Radosne, zabawne i refleksyjne kartki urodzinowe to świetne prezenty i pamiątki. Zaskocz jubilata i spraw mu prawdziwą przyjemność personalizowanym projektem i życzeniami. Z nami będzie to proste! Wybierz odpowiedni wzór i uzupełnij dane do personalizacji, a resztą zajmiemy się my.