Kartki na 1 Urodziny

Kartki na 1 Urodziny

Pierwsze urodziny to w życiu każdego młodego człowieka wielkie wydarzenie. Pierwsza własna impreza urodzinowa, często dedykowany tort, goście i oczywiście prezenty. Polską tradycją jest wyprawianie tak zwanego Roczku w niezwykle radosny i huczny sposób — przyjęcie w gronie najbliższych to okazja do wspólnego świętowania dla całej rodziny. Mali chłopcy ubierani są w eleganckie stroje, często także w krawat lub muszkę, a dziewczynki tego dnia wyglądają jak piękne królewny.

Prezent na roczek

Wszyscy zaproszeni goście przybywają do Jubilata z prezentem — jeżdziki, samochodziki, pchacze, klocki czy lalki to jedne z najbardziej popularnych prezentów na Roczek. Warto pamiętać, że pierwsze urodziny to ważna okazja do przekazania życzeń urodzinowych — tych składanych na całe życie, nie tylko na nadchodzący rok. Prezentem na Roczek stają się bowiem życzenia mające niejako zaklinać rzeczywistość — pierwsze urodziny to wyjątkowa okazja, by życzyć dziecku zdrowia, uśmiechu, radości i pogody ducha na całe życie. Żeby maluch miał niezwykłą pamiątkę ze swoich pierwszych urodzin i po kilku latach mógł przypomnieć sobie słowa bliskich warto, by każdy z gości do prezentu dołączyć także piękną kartkę na 1 urodziny. Często rodzice zatrzymują te wyjątkowe laurki i wkładają do pudełka dziecięcych pamiątek — dobrze zatem zadbać o to, żeby ofiarowana kartka była oryginalna, piękna i jedyna w swoim rodzaju.

Trend w wyborze kartek na 1 urodziny

Obecnie nietrudno znaleźć kartkę, którą możemy podarować na Roczek — w sklepach stacjonarnych czy online jest bowiem ich bogaty wybór. Mając jednak na względzie wyjątkowy charakter pierwszych urodzin, warto poświęcić chwilę czasu i wybrać kartkę, która wyróżni się z tłumu i mile zapisze się w pamięci dziecka. Z całą pewnością, kiedy po latach dziecko odnajdzie urodzinowe kartki, doceni wysiłek włożony w wybór laurek.

Niezwykle popularne są kartki z motywem uroczych zwierzątek, balonów czy zabawek. Równie często wybierane są kartki ręcznie robione metodą scrapbookingu — gwarantuje to bowiem ich unikatowość. Elementy koronki, wycinanek, koralików, a nawet perełek to chętnie wybierane dodatki, które uroczo wyglądają na urodzinowej kartce — ilość pracy włożona w stworzenie kartki przekłada się na finalną jej cenę, co niekiedy może odstraszać Klientów.

Personalizowane kartki na 1 urodziny

Istnieje jednak rozwiązanie, które coraz śmielej zyskuje zainteresowanie szerszego grona Klientów — to personalizowane kartki na Roczek. To świetny pomysł, jeśli szukasz kartki na prezent urodzinowy dedykowany dla chłopca lub dla dziewczynki. Oryginalne kartki na zamówienie gwarantują, że wśród zaproszonych gości Twoja kartka będzie unikatowa i przykuje uwagę pozostałych gości. Odpowiednio dobrana oryginalna kartka urodzinowa nie tylko podkreśla rangę uroczystości, ale często po latach bywa miłym akcentem wspominanego przyjęcia.

W ofercie sklepu TwojaKarta.pl znajdziesz niezwykłe kartki okolicznościowe — prezent na Roczek, dzięki któremu przekażesz dziecku najpiękniejsze życzenia wspaniałego życia. Wszystkie nasze kartki na pierwsze urodziny zaprojektowane zostały z myślą o najmłodszych — piękne grafiki, subtelny dobór kolorów i niezwykle gustowne czcionki przykuwają uwagę i sprawiają, że kartki po prostu zachwycają. Jako jedni z nielicznych posiadamy w swojej ofercie kartki na 1 urodziny z możliwością personalizacji — zarówno zdjęcia, jak i tytułu, który znajdzie się na okładce kartki. Przy pomocy naszego kreatora możesz samodzielnie spersonalizować kartkę i zadbać o wiele jej detali — dzięki temu będziesz mieć pewność, że dziecko otrzyma kartkę niezwykłą i wyjątkową. Umieszczone na okładce zdjęcie malucha będzie rewelacyjną pamiątką, gdy Jubilat po latach odkryje ją w swoim albumie.